مزایای هارداکس و استرنکس برای شرکت Howard Porter

- کاستن از وزن، به کاهش مصرف سوخت می انجامد.

- بالا بردن ظرفیت بر میزان بازدهی می افزاید.

- افزایش عمر مفید کامیون و تریلر، منافع مشتری را در پی دارد.          

وضعیت جاده ها در مناطق دور افتاده استرالیا بسیار چالش برانگیز است. از این رو مشتریان در این بخش از دنیا به وسائل نقلیه ای نیاز دارند که تنومند، سبک، با دوام، و دارای ظرفیت بالای بارگیری باشد.

کارخانجاتHoward Porter واقع درشهر پرت درغرب استرالیا و گوانگ دونگ در چین، سازندگان کامیون و تریلر هستند که این تجهیزات را برای مشتریان خود همچون شرکت های حمل و نقل چند ملیتی، معادن و موسسات دولتی تولید می نمایند. این کارخانجات همچنین به ساخت و عرضه تریلرهای کوچک مجهز به جرثقیل بارگیری و تخلیه از پهلو می پردازند.

استرالیای غربی یکی از دورافتاده ترین مناطق جهان است. وجود گستردگی جغرافیایی، فواصل طولانی میان شهرها و فقدان زیرساخت های ریلی وابستگی شدید به فعالیت های معدنی و کشاورزی را موجب شده است. در چنین شرایطی نیاز به تجهیزات و وسائل با دوام، ﻣوثر و با کارآیی بالا بدیهی خواهد بود. کارخانجات Howard Porter به شهرت و اعتبار والایی در طراحی و ساخت تعدادی از وسائل حمل و نقل جاده ای و غیر جاده ای (کوهستان ها، معادن، بیابان ها و...) در غرب استرالیا، با بالاترین ظرفیت بارگیری تا 330 تن وزن خالص دست یافته است. این شرکت ترکیبی از فولادهای استرنکس 700 و هارداکس 450 را در اغلب ماشین آلات و تجهیزات خود از جمله ماشین آلات سنگین معدنی همچون تیپر های بارگیری از پهلو، تریلر های سبک جاده ای و بدنه دامپرها به کار گرفته است. بنا به گفته Roy Lombardi، مدیر عامل این شرکت، "بزرگترین چالش ما عبارت است از دستیابی همزمان به افزایش طول عمر و کاهش وزن در تجهیزات. محصولات SSAB به ما امکان می دهد تا انتظارات مشتریانمان را برای ساخت و تحویل محصولاتی با وزن سبک تر که قادر به حمل بار زیادی نیز باشد برآورده سازیم، بی آنکه دوام و عمر مفید را فدای کاهش وزن و ظرفیت بار کرده باشیم. استفاده از فولادهای SSAB که در سراسر جهان به عنوان سازنده پیشرو پذیرفته شده است، به ما یاری نموده تا برتری خود را در مقایسه با رقبایی که از سایر فولادها استفاده می کنند نشان دهیم.

شما نمی توانید به این مطلب نظر ارسال کنید!

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربریتان شوید.

ورود کاربران        ایجاد حساب کاربری